SVATBY

ROK 2024 

Sezóna roku 2024 se blíží..

Pro naši velkou rodinu jsme se snažili vytvořit místo pro odpočinek a možnost realizace našich nápadů. Zalíbilo se tu i lidem z okolí a neplánovaně jsme   pro ně uspořádali první nádherné letní svatby. Naše Bouda se tak stala svatebním místem plným zážitků i pro ostatní rodiny.


Svatby u nás mohou probíhat po celý rok. Kapacita vnitřních prostor pro slavnostní tabuli je omezená do 50 osob. Venkovní prostory dvora i zahrady jsou téměř neomezené a umožní Vám užít si svatební den s každým z vašich hostů.Šikovní kuchaři naší restaurace Vám připraví svatební hostinu dle vašich přání a požadavků. S dortem a cukrovím Vám rádi poradíme.

Výzdobu si můžete zajistit podle vašich vlastních představ sami nebo můžete využít našich rukou.Obřad může probíhat kdekoliv, kde se vám v našem okolí líbí. Ať už v lese, na louce nebo v naší zahradě u rybníčka s potůčkem v pozadí. Vždy je ale potřeba obrátit se na paní matrikářku obecního úřadu v Dolanech.

Svatební prostory pronajímáme na celý den, menší svatby a oslavy řešíme individuálně. Termín svatebního dne pro rok 2024 můžete vybrat v rezervačním kalendáři. Vaše nezávazná rezervace nám přijde na email a my vám pošleme další podrobnosti.

Už máte svůj termín?

..ještě odtud neutíkejte a podívejte se o kousek níž, na pár fotek pro inspiraci a nebo na to, jak to u nás vypadá.


Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.